تبلیغات
....por az khali - جنبش سبز تمام شد و به تاریخ پیوست/سند
....por az khali
میرم اولین صفحه       پست الکترونیک          تماس با کی؟              ATOM           
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
من میگم که..مدیر وبلاگ اهم اهم با منه ها!! : غزال
نویسنده
نظرسنجی
چقد خدارو دوس داری؟


رادیوزمانه: «علامت فروکش کردن جنبش سبز، نبود میل برای پرداخت هزینه از سوی حاملان و فعالان است.» ههههه خیلی باحال بود
 
 
 سایت رادیوزمانه(radiozamaneh) شنبه20 خرداد (June 9) نوشت: «با نزدیک شدن به سومین سالگرد انتخابات ریاست جمهوری دهم، علائم و نشانه‌ها حاکی از پایان جنبش سبز است. جنبشی که دیگر بخشی از تاریخ شده است.»
رادیو زمانه در تحلیل خود نوشت: «این جنبش که از ایام تبلیغاتی ریاست جمهوری دهم در بهار 1388 شروع شد در مسیری نوسانی تا اسفند 1389به حرکت خود ادامه داد، اما بعد از آن به تدریج مسیر رکود را پیمود و حال دیگر نشانی از علائم حیات در آن دیده نمی‌شود. چشم‌انداز رویت‌پذیری نیز برای تحرک و احیاء آن متصور نیست. به پایان رسیدن جنبش سبز به معنای خاصش بدین معناست که نیروهای حامل آن فعالیت ملموس و قابل اندازه‌گیری ندارند که بتواند توازن قوا را به نفع این جنبش تغییر دهد و یا در حال جدال و اعمال فشار به حکومت باشد.»
این سایت همچنین افزود: «البته کسانی هستند که تحت این عنوان در جغرافیای سیاسی ایران و بیشتر در خارج از کشور فعالیت می‌کنند. نهاد شورای هماهنگی راه سبز امید نیز به عنوان رهبری وجود دارد ولی فاقد رابطه مشخص با بدنه اجتماعی است و به مانند بدنی است که سر آن متصل به پیکره نیست. دیگر علامت فروکش کردن جنبش سبز، نبود میل برای پرداخت هزینه از سوی حاملان و فعالان است. البته زندانیان وابسته به این جریان در زندان محکم ایستاده‌اند، اما جریان آنها در بیرون از زندان تداوم پیدا نکرده و دیگر کسانی پیدا نشدند که پی زندان رفتن را به بهای استمرار رویارویی آشکار با قوای سرکوب به تن خود بمالند. فراخوان‌های متعدد شورای هماهنگی راه سبز امید با پاسخ چشمگیری از سوی نیرو های اجتماعی همراه نشد.»   7/ 314

 

نوع مطلب! : یعنی اکه نیایی تو نصف عمرت برفناست..تا این حد، 
باحال ترینا :
          
یکشنبه 21 خرداد 1391

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • قدم هایه نورسیده:
  • بازدیده دیروز!! :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Online User

.

.

چاپ این صفحه