تبلیغات
....por az khali - واردات پرچم ایران از کشور 'چین' / فیلم
....por az khali
میرم اولین صفحه       پست الکترونیک          تماس با کی؟              ATOM           
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
من میگم که..مدیر وبلاگ اهم اهم با منه ها!! : غزال
نویسنده
نظرسنجی
چقد خدارو دوس داری؟


ببین دیگه کارمون به کجارسیده کم مونده آدم وارد کنیم هههههه
 
درهمان ایام به وجود آمدن جنبش سبز هم من هیچ موقع دستبند سبز به دستانم نبستم بلکه شبانه به کشور چین سفارش پرچم ایران دادم.
 

 

 

 "شهرام همایون" مدیر و مجری شبکه ماهواره ای "کانال یک" (ChannelOne) سه شنبه 16 خرداد در برنامه سیاسی خود به بررسی ماهیت اصلی جنبش سبز پرداخت و کارهای شخصی خود را بالاتر از جنبش اعتراضی دانست.
وی گفت: «همان دو سال پیش من به مردم گفتم که حرکت جنبش باعث سقوط جمهوری اسلامی نخواهد شد بلکه برعکس به بقای این نظام کمک خواهد کرد و جایگاه این نظام را تثبیت خواهد کرد. ازهمان اول و ابتدای کار عنوان این جنبش برای فریب مردم بود تا بتوانند با این کار جنبش های اعتراضی مردم را مصادره کنند و نتیجه آن هم قدرت گرفتن نظام و رهبری جمهوری اسلامی بود.»
او در ادامه افزود: «جمهوری اسلامی در طی این سال ها به دنبال درست کردن اپوزیسیون جدید بود تا بتواند اپوزیسیون قدیمی را به انزوا بکشاند و در این مسیر هم موفق بود اما من به هیچ وجه در این سال ها از مبارزه با جمهوری اسلامی خسته نشده ام و همیشه ادامه خواهم داد. درهمان ایام به وجود آمدن جنبش سبز هم من هیچ موقع دستبند سبز به دستانم نبستم بلکه شبانه به کشور چین سفارش دستبند و پرچم شیر و خورشید ایران را دادم و با هواپیما آن ها را وارد کردم و بین مردم به صورت مجانی توزیع کردم تا از این طریق بتوانم به مبارزه خودم ادامه بدهم.»
شایان ذکر است همین آقایی که ادعا می کند به صورت شبانه پرچم وارد کرده است در برنامه تلویزیونی خود از پرچم فتوشابی استفاده می کند. این احتمال وجود دارد چنین پرچم هایی را از چین سفارش داده است!!

نوع مطلب! : یعنی اکه نیایی تو نصف عمرت برفناست..تا این حد، 
باحال ترینا :
          
یکشنبه 21 خرداد 1391

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • قدم هایه نورسیده:
  • بازدیده دیروز!! :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Online User

.

.

چاپ این صفحه