تبلیغات
....por az khali - دین با رقصیدن معنا پیدا می کند!
....por az khali
میرم اولین صفحه       پست الکترونیک          تماس با کی؟              ATOM           
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
من میگم که..مدیر وبلاگ اهم اهم با منه ها!! : غزال
نویسنده
نظرسنجی
چقد خدارو دوس داری؟


چه باحال لابدم باید واسه خدا برقصیم....رسما نمفهمن چی میگن

شما زیاد درگیرنشین

یکی از راه های پرستش خداوند رقص است. با رقصیدن برای خداوند، او از ما شاد می شود.

 

 
به گزارش سرویس دینی جام نیوز، تلویزیون مسیحی "ست سون پارس" که در ماه های اخیر ابتذال را در دستور کار خود قرار داده بود، این بار در برنامه ای با عنوان "قاصدک" رسماً به آموزش رقص و معرفی کردن آن به عنوان پرستش خداوند پرداخت.
در این برنامه زنی به نام "جواهر" به آموزش رقص و پرستش خداوند از طریق رقص پرداخت و گفت: «ایرانی ها قومی با احساس و با عاطفه آفریده شده اند و رقص در خانه های آنها همیشه بوده و هست.»
وی در ادامه با تعریف رقص، افزود: «رقص، هماهنگی حرکات موزون بدن با موزیک و موسیقی است. ما اگر بخواهیم خوب برقصیم باید با دقت به موزیک گوش دهیم. دقت به موسیقی باعث می شود که هماهنگی بین موسیقی و حرکات موزون ایجاد شود. آنگاه است که می توانیم یک رقص موزون و هماهنگ داشته باشیم.»
"جواهر" همچنین با ارتباط دادن رقص به پرستش خداوند، خاطر نشان کرد: «یکی از راه های پرستش خداوند رقص است. با رقصیدن برای خداوند، او از ما شاد می شود.»
گفتنی است در ماه های اخیر این تلویزیون مسیحی با پخش کلیپ هایی از رقص دختران جوان، به بهانه پرستش خداوند، در عمل ابتذال را گسترش داده و این بار نیز پا را فراتر گذاشته و اقدام به آموزش رقص نموده است. نکته قابل تأمل در آموزش رقص توسط این خانم این است که وی رقص را مستقیماً به پرستش خداوند ارتباط داده و این گونه القا می کند که رقصیدن برای خداوند در واقع پرستش کردن او است. به نظر می رسد شبکه "ست سون پارس" با معرفی کردن رقص به عنوان نوعی پرستش خداوند، در صدد جذب افراد متدین و با ایمان کشورمان به سمت مسیحیت تبشیری است.

نوع مطلب! : یعنی اکه نیایی تو نصف عمرت برفناست..تا این حد، مسیحیت واسلام، 
باحال ترینا :
          
چهارشنبه 17 خرداد 1391

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • قدم هایه نورسیده:
  • بازدیده دیروز!! :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Online User

.

.

چاپ این صفحه