تبلیغات
....por az khali - چرا وهابیون از حسینیه می ترسند؟
....por az khali
میرم اولین صفحه       پست الکترونیک          تماس با کی؟              ATOM           
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
من میگم که..مدیر وبلاگ اهم اهم با منه ها!! : غزال
نویسنده
نظرسنجی
چقد خدارو دوس داری؟


به دنبال افتتاح یک حسینیه در مصر؛
 
یک نماینده پارلمان مصر که وابسته به سلفیان وهابی است، در اقدامی ضد شیعی و به دروغ، حسینیه شیعیان را پایگاهی برای حمله به اهل سنت خواند.
 
 فرافکنی سلفیان و هجوم تبلیغاتی آنان علیه شیعیان مصر ادامه دارد.
بر اساس این گزارش، "یاسر القاضی" نماینده پارلمان مصر که وابسته به سلفیان است، از رئیس پارلمان، نخست وزیر، وزیر کشور مصر و نیز رئیس اوقاف و الازهر خواست، اقدامات قاطعانه ای را برای توقف موج شیعی در مصر انجام دهند.
این نماینده پارلمان، در اقدامی ضد شیعی و به دروغ، حسینیه شیعیان را پایگاهی برای حمله به اهل سنت خواند و در اظهاراتی توهین آمیز مدعی شد: «شیعیان از آزادی بوجود آمده پس از انقلاب 25 ژانویه مصر سوء استفاده می‎کنند.»
وی با اعتراض نسبت به الازهر و نهادهای امنیتی اظهار داشت: «الازهر به صورت علمی و عملی با گسترش تشیع در مصر مقابله نمی کند و نهادهای امنیتی به وظیفه ای که قانون آنان را مکلف کرده، عمل نمی‎کنند.»
یاسر القاضی در ادامه اظهارات توهین آمیز به شیعیان، سفر علامه علی کورانی از علمای لبنان به مصر و برگزاری مراسم های مذهبی و سمینارها را گسترش فتنه در مصر خواند و این سفر را تبلیغات گسترده شیعیان دانست.
وی در ادامه اظهارات خصمانه خود، اقدامات شیعیان را مخل صلح و آرامش در مصر خواند.
لازم به ذکر است که غوغاسالاری شبکه های وابسته به سلفیان و وهابیت علیه شیعیان پس از سفر شیخ علی کورانی و افتتاح نخستین حسینیه پیروان اهل بیت در مصر همچنان ادامه دارد.

در تازه ترین اقدامات غوغاسالارانه، شبکه ماهواره ای "صفا" وابسته به وهابیت تلاش کرد، مقدمات بسته شدن حسینیه شیعیان در مصر را فراهم کند. این شبکه ادعا کرد، حسینیه شیعیان توسط مقامات مصری بسته شده است و هیچ قصدی برای بازگشایی آن وجود ندارد و همچنین تمامی کتب و تزئینات آن مصادره شده است.
این در حالی است که رسانه های معتبر مصری و شخصیت های برجسته شیعی صحت این خبر را تایید نکرده‎اند و واکنشی نسبت به این قضیه نشان نداده‎اند.
گفتنی است که فعالان برجسته مصری خاطرنشان کردند: «این شیعه هراسی ها با هدایت های وهابیون عربستانی صورت می گیرد. آن ها تلاش دارند تا اندیشه های افراطی وهابیت را در مصر گسترش داده و با شیعیان این کشور مقابله کنند.» / Abna

 

نوع مطلب! : یعنی اکه نیایی تو نصف عمرت برفناست..تا این حد، دیگرادیان و اسلام، 
باحال ترینا :
          
سه شنبه 16 خرداد 1391

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • قدم هایه نورسیده:
  • بازدیده دیروز!! :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Online User

.

.

چاپ این صفحه