تبلیغات
....por az khali - شاهین نجفی وتوهین به امام هادی
....por az khali
میرم اولین صفحه       پست الکترونیک          تماس با کی؟              ATOM           
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
من میگم که..مدیر وبلاگ اهم اهم با منه ها!! : غزال
نویسنده
نظرسنجی
چقد خدارو دوس داری؟


کلا این پست ماله شاهینه حتما برین ادامه(دفاع عجیب شهرام همایون از شاهین نجفی،وضع شاهین نجفی وخیم تر شده است،ناگفته‌های تکان‌دهنده‌ای از شاهین نجفی، شاهین نجفی به دنبال سوراخ موش* سند،پاسخ خواننده پاپ به حرمت شکنی شاهین نجفی+موزیک ویدئو ،حمایت حزب کمونیست کارگری از شاهین نجفی ،حکم ارتداد شاهین نجفی صادر شد * سند،آلمان، مسؤولیت حفاظت از شاهین نجفی را به عهده گرفت *فیلم )

ای خاک تو گورت شاهین نجفی مردشورتو.....

ارزش نداشتی 1پست بهت اختصاص بدم ول دادم...

 

عذر بدتر از گناه شاهین نجفی *سند

وی با اشاره به مصاحبه شاهین نجفی با شبکه بی بی سی فارسی از آگاهانه بودن چنین اقدامی ابراز تأسف کرد و گفت: «ایشان می گوید بله من مخصوصا و آگاهانه این کار را کردم. خوب این که عذر بدتر از گناه شد و ایشان نتیجه ای نخواهد گرفت.»
  
مدیر شبکه آی سی سی از بی حرمتی یک خواننده هتاک به اعتقادات مردم ایران ابراز تأسف کرد و گفت: «برخی از جوان های ما فکر می کنند که با بی حرمتی کردن و زیر پا گذاشتن اعتقادات هموطنانشان می توانند موفق شوند در صورتیکه اینگونه نیست. به نظر می رسد که ایشان به جامعه خودش بی حرمتی کرده است و کار درستی نمی باشد چرا که نمی توان به اعتقادات و به علاقه یک گروه بی حرمتی کرد چه شما هنرمند باشی چه نویسنده و یا خواننده؛ در هر موقعیتی که هستی بی حرمتی کردن کار زشتی است چه برسد به اینکه بی حرمتی به یک قومی بکنید. این سر و صدا هم یک هفته دیگر می خوابد و این آقا اگر فکر کرده که شهرت آنچنانی پیدا کرده، از این خبرها نیست!»
وی با اشاره به مصاحبه شاهین نجفی با شبکه بی بی سی فارسی از آگاهانه بودن چنین اقدامی ابراز تأسف کرد و گفت: «ایشان می گوید بله من مخصوصا و آگاهانه این کار را کردم. خوب این که عذر بدتر از گناه شد و ایشان نتیجه ای نخواهد گرفت.»
مدیر شبکه آی سی سی در پایان با لحنی تمسخر آمیز گفت: «این ها فکر می کنند که با خواندن این آهنگ سوپر استار می شوند و به کره مریخ می روند نه بابا از این خبرها نیست!»

گفتنی است در شب مصاحبه این مبتذل خوان با شبکه بی بی سی جام نیوز خبری با عنوان "شاهین نجفی: کارم آگاهانه بود" منتشر کرد که استفاده این مجری لس آنجلسی از این عنوان نشان دهنده بازتاب اخبار این رسانه بین فارسی زبانان دنیا می باشد. 
435
برای اطلاع از سایر اخبار فرهنگی اینجا کلیک کنید.

لینک دانلود فیلم کیفیت WMV

 

ترانه داریوش در حمایت از شاهین نجفی

داریوش اقبالی معروف به (داریوش)خواننده آمریکا نشین که سالهاست از اذهان عمومی جامعه ایرانی به فراموشی سپرده شده، با قرار دادن خود در کنار شاهین نجفی، از این طریق خودی نشان داد.
 
 
(داریوش خواننده رژیم شاهنشاهی) در طی یاداشتی از عمل بی شرمانه شاهین نجفی حمایت کرده و با اجرای ترانه( مصلوب) خود، از وضعیت فعلی او ابراز تاسف کرده است.
شایان ذکر است که «شاهین نجفی» خواننده و سازنده کلیپ موهن علیه امام هادی(ع) که از دوره اصلاحات به راه‌اندازی گروه‌های موسیقی زیرزمینی در رشت و تهران پرداخت، یک «همجنس‌باز» است که به سبب اشاعه فحشا و فساد با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شد و سال 1384 از ترس مجازات سنگین کیفری به آلمان گریخت.
نجفی به سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های ترویستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین» پیوند خورد و با پیوستن به گروه «تپش 2012» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» در سوئد و «اسن» در آلمان حضور یافت و به اجرای کنسرت در میتینگ‌های منافقین پرداخت.
وی عضو گروه مبتذل متشکل از تعدادی جوان ایرانی و آلمانی است... اعضای این گروه هدف خود از تشکیل چنین محفلی را تلاش برای جمع‌آوری امضا و ارائه آن در سالروز حقوق بشر (10 دسامبر) به پارلمان اروپا در بروکسل اعلام کرده‌اند تا توجه مطبوعات و رسانه‌های بین‌المللی را به شرایط حاکم در ایران و به اصطلاح نارضایتی مردم جلب کند.»
نویسنده کتاب «ارتش سری روشنفکران» درباره بهره‌برداری سازمان‌های اطلاعاتی از خوانندگان همجنس‌باز و پروژه های ایرانی آنان گفت: برای نمونه پروژه جدید «شهیدسازی» از «صانع ژاله» توسط «سرویس ارتباطات استراتژیک آمریکا» که 2 وزارتخانه امور خارجه و دفاع با محوریت سازمان CIA آن را اداره می‌کنند، کلید خورد. این پروژه که هدفش مهندسی افکار عمومی از طریق «موسیقی اعتراضی- زیرزمینی» است، پیش از این در کودتاهای مخملی اروپای شرقی و مرکزی به اجرا درآمده بود و در هنگام قتل «ندا آقاسلطان» توسط گروه موسیقی «شاهین نجفی» اجرا شد.
با وجود سابقه اسلام ستیزی و دشمنی این شخص به ظاهر هنر مند با ملت ایران، عمل اخیر او برای ایرانیان و مسلمانان جهان دردناک بوده است و طبیعی است که کسی به هر طریقی؛ چه با اهدایی ترانه، چه با زیر سئوال بردن فتوای صادر شده بر علیه او بخواهد از  اقدام بی شرمانه این شخص حمایت کند، در ذهن مردم ایران مطرود بوده و برای همیشه نفرت مسلمانان و آزاد اندیشان جهان را به دنبال خود خواهد داشت.
 
 
دفاع عجیب شهرام همایون از شاهین نجفی
مدیر «کانال یک»: چرا باید برای بی احترامی به امام شیعیان دستور قتل یک نفر صادر شود؟ این غیرمنصفانه است. چرا کسی برای مقابله با توهین به پدر ایران، 'رضا شاه پهلوی' [!] اقدامی نمی کند؟!!!؟
 
 
"شهرام همایون" مدیر و مجری تلویزیون ماهواره ای "کانال یک" (ChannelOne) یکشنبه 23اردیبهشت (May.12) صدور حکم ارتداد برای توهین کنندگان به ساحت مقدس ائمه معصومین -صلوات الله علیهم اجمعین- از سوی مرجعیت معظم شیعه را حرکتی «غیرمنصفانه» توصیف کرد و با ادبیاتی موهن به حمایت از "شاهین نجفی" رپ خوان مبتذل و حرمت شکن، پرداخت.
وی اظهار داشت: «چرا روحانیون و مراجع تقلید، حکم ارتداد شاهین نجفی را صادر کرده اند؟ او هیچ توهینی به امامان نکرده، فقط یک آهنگی خوانده و درد دلی کرده! اما یکدفعه چنان غوغایی در سایت های ایرانی به پا می شود که نگو و نپرس! چرا باید برای بی احترامی به امام شیعیان دستور قتل یک نفر صادر شود؟ این غیرمنصفانه است. چرا کسی برای مقابله با توهین به پدر ایران، "رضا شاه پهلوی" [!] اقدامی نمی کند؟»
شهرام همایون ادامه داد: «چرا هروقت یک نفر می خواهد با کفش به داخل امامزاده ای برود، آن را بی احترامی می دانند اما قبر رضا شاه به این فلاکت افتاده است؟ چرا باید خدمات این مرد بزرگ تاریخ ایران نادیده گرفته شود؟ به او بی حرمتی می شود و همه سکوت می کنند اما در مقابل بی احترامی به امام شیعیان، این همه هیاهو به پا می شود و برای کشتن یک خواننده جایزه تعیین می کنند؟ چرا برای امامزاده ها گنبد و بارگاه درست کنند اما رضا شاه هیچ قبری نداشته باشد؟»
مدیر تلویزیون ماهواره ای "کانال یک" در انتها گفت: «به جرأت می گویم که پدر ایران، رضا شاه است و هیچ کس مثل او و پسرش محمدرضا شاه به ایران خدمت و از تمامیت ارضی این کشور دفاع نکرده است.»!!!
باید به این سلطنت طلب شاه پرست یادآوری کنیم که ائمه معصومین (علیهم السلام) در سرزمین ولایتمدار ایران علاقمندان و مریدانی دارند که به خاطر کوچکترین جسارت به ساحت قدسی ایشان برمی آشوبند. اگر رضا و محمدرضا پهلوی در این مملکت ذره ای مجبوب بودند لابد کسانی پیدا می شدند که برایشان گریبان چاک بدهند و لازم نبود موجود بی آبرویی چون او برای آن دو مرثیه سرایی کند.
 
وضع شاهین نجفی وخیم تر شده است
«مدیر برنامه‌های شاهین نجفی، وقتی روز پنجشنبه از طریق روزنامه‌ی یادشده از وجود چنین ایمیل‌هایی مطلع شده یکه خورده است. او گفته است که در روزهای گذشته وضع وخیم‌تر شده است»
 
سایت دویچه وله به نقل از روزنامه‌ی آلمانی"زوددویچه" شنبه6خرداد (May26) نوشت: «اخیرا برای شماری از ایرانیان ساکن آلمان ایمیل بسیار ویژه‌ای فرستاده شده که در آن توجه آنان به موضوع فتوای ارتداد شاهین نجفی، هنرمند ایرانی مقیم آلمان جلب شده است.»
روزنامه‌ی آلمانی زوددویچه نوشته است که «این ایمیل به ظاهر بی‌خطر می‌تواند برای شاهین نجفی هنرمند ایرانی در تبعید خطر جانی داشته باشد.» این روزنامه‌ی می‌افزاید که «محافل معینی در آلمان به این مساله دامن می‌زنند و این فتوا را پخش می‌کنند.»
روزنامه‌ی آلمانی در ادامه‌ی گزارش خود خاطر نشان ساخته است که «در این نوشته از "توهین به مقدسات شیعی" سخن در میان است و هنرمند ایرانی "ملعون" خوانده شده است.»
روزنامه‌ی "زوددویچه" نوشته که: «مدیر برنامه‌های شاهین نجفی، وقتی روز پنجشنبه از طریق روزنامه‌ی یادشده از وجود چنین ایمیل‌هایی مطلع شده یکه خورده است. او گفته است که در روزهای گذشته وضع وخیم‌تر شده است. در این میان پنج فتوا در ایران در مورد هنرمند ایرانی صادر شده است. وی در حال حاضر در محلی مخفی در آلمان بسر می‌برد و تحت محافظت پلیس آلمان است.»
این وب سایت در گزارش خود، به جنبه حقوقی ایمیل ها نیز پرداخته است و اظهار داشت: «مراجع قضایی آلمان در یک ارزیابی اولیه و موقت دلیلی برای اقدام در مقابل این ایمیل نمی‌بینند. از نظر قوانین آلمان محتوای این ایمیل شامل فراخوان به قتل و کشتن نیست که اصل "خدشه‌دار کردن صلح عمومی" و نقض قوانین جزایی را شامل شود، بلکه جلب توجه به یک فتواست که جنبه‌ی اطلاع‌رسانی دارد.»
 
ناگفته‌های تکان‌دهنده‌ای از شاهین نجفی
پیام فضلی نژاد: شاهین نجفی در دوره اصلاحات گروه های زیرزمینی موسیقی رپ را در رشت و تهران ترتیب می داد و در سال ۸۴ از ترس مجازات بدلیل ارتکاب جرائمی نظیر همجنس گرایی به آلمان گریخت.
 
 
به نقل از سایت جهان ، پیام فضلی نژاد در گفتگو با خبرگزاری دانشجو درباره ماهیت و پیشینه شاهین نجفی خواننده هتاک به امام هادی (ع) گفت: «شاهین نجفی» خواننده و سازنده کلیپ موهن علیه امام هادی(ع) که از دوره اصلاحات به راه‌اندازی گروه‌های موسیقی زیرزمینی در رشت و تهران پرداخت، یک «همجنس‌باز» است که به سبب اشاعه فحشا و فساد با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شد و سال 1384 از ترس مجازات سنگین کیفری به آلمان گریخت.
نجفی به سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های ترویستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین» پیوند خورد و با پیوستن به گروه «تپش 2012» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» در سوئد و «اسن» در آلمان حضور یافت و به اجرای کنسرت در میتینگ‌های منافقین پرداخت.

پژوهشگر موسسه کیهان افزود: در سال 1387 که سازمان‌های مارکسیستی- تروریستی برای گسترش فعالیت‌های خود در دانشگاه‌های ایران می‌کوشیدند، «شاهین نجفی» نیز به همکاری با آنان پرداخت و توسط چند دانشجو در داخل ایران قصد یارگیری برای تروریست‌ها را داشت، اما آن زمان روزنامه «کیهان» پشت صحنه این پروژه را فاش کرد و در 8 مهرماه 1387 نوشت: «اخیراً برخی از وبلاگ های دانشجویی اپوزیسیون با گرایش مارکسیستی، بیانیه‌ای از یک گروه موسیقی با عنوان تپش 2012 منتشر کرده اند که در آن از راه اندازی کمپین یکصد هزار امضاء خبر می دهد.

وی با اشاره به ماهیت این گروه تصریح کرد: این گروه مبتذل خود را متشکل از تعدادی جوان ایرانی و آلمانی معرفی می کند... اعضای این گروه هدف خود از تشکیل چنین محفلی را تلاش برای جمع‌آوری امضا و ارائه آن در سالروز حقوق بشر (10 دسامبر) به پارلمان اروپا در بروکسل اعلام کرده‌اند تا توجه مطبوعات و رسانه‌های بین‌المللی را به شرایط حاکم در ایران و به اصطلاح نارضایتی مردم جلب کند.»

فضلی نژاد با ارائه پیشنهادی به مسئولان قضایی کشور مبنی بر «درخواست بازداشت و استرداد نجفی توسط اینترپل» اظهار داشت: با توجه به سابقه این خواننده همجنس‌باز و اتهامات و جرائم وی که در حوزه سرزمینی ایران قبل از فرار واقع شده و توسط مراجع ذیصلاح قضایی کشور خودمان قابل رسیدگی کیفری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد، پیشنهاد می کنم که با تدبیر دادستان محترم کل کشور درخواست بازداشت و استرداد شاهین نجفی به ایران از کانال پلیس اینترپل داده شود. این خواننده هتاک باید در ایران به دست عدالت سپرده شود و این یک مطالبه مردمی است.

عضو مرکز پژوهش های موسسه کیهان با بازخوانی پیشینه فعالیت‌های این خواننده هتاک ادامه داد: وقتی شامگاه 27 بهمن 1389 آقای «حسین شریعتمداری» در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما از همکاری شهید «صانع ژاله» با روزنامه «کیهان» سخن گفت، رسانه‌های غربی چند ساعت را در شوک و بهت ناشی از این خبر به‌ سر بردند و فردای آن روز، جز واکنش‌های سراسیمه، کاری از دستشان ساخته نبود. اما، کمتر از 15 ساعت پس از مصاحبه مدیرمسئول روزنامه «کیهان»، تلویزیون‌های فارسی‌زبان اپوزیسیون برانداز و رسانه‌های کردی‌زبان ضدانقلاب برنامه‌های عادی خود را برای پخش یک «خبر ویژه» قطع کردند و با نشان دادن تیزری تبلیغاتی از یک ویدئو کلیپ (نماهنگ) گفتند «سلطان رپ ایران علیه حسین شریعتمداری می‌خواند!» و برخی از سایت‌های خبری اروپایی نیز تیتر زدند: «ساخت موسیقی اعتراضی توسط یک همجنس‌گرای مشهور درباره مدیر کیهان».

وی ادامه داد: در همان هنگام، جریان رسانه‌ای «فتنه سبز ماسونی» در سایت‌های «فیس بوک»، «تویتر» و «یوتیوب» صفحات ویژه‌ای را ساختند تا «نماهنگ» این «همجنس‌باز مشهور و سلطان رپ ایران» را به صورت ویژه و در گسترده‌ترین سطح ممکن منتشر کنند. سرانجام شامگاه 28 بهمن، تنها یک روز پس از گفتگوی ویژه تلویزیونی «حسین شریعتمداری»، نسخه کامل این نماهنگ در رسانه‌ها پخش شد.

فضلی نژاد اظهار داشت: نماهنگ «شهید سبز: صانع ژاله» با صدای «شاهین نجفی» که به «حسین شریعتمداری» به عنوان «پلیدترین انسان روی زمین» تقدیم شده است، تنها واکنش کارگزاران فتنه سبز به جدیدترین افتضاح و رسوایی سیاسی‌شان بود. 48 ساعت پیش از انتشار سخنان مدیرمسئول «کیهان» درباره خدمات ارزشمند شهید «صانع ژاله» به جمهوری اسلامی و در حالی که کارشناسان امنیتی سرنخ‌های متعددی را از نقش محوری «گروهک تروریستی مجاهدین خلق» (منافقین) برای ترور وی به دست آورده بودند، رسانه‌های وابسته به مثلث سرویس‌های جاسوسی CIA و موساد و MI6 پروژه «شهیدسازی» برای «سبزها» را کلید زدند. گرچه در ابتدا «رادیو فردا» حتی نام این «شهید جدید سبزها» را نمی‌دانست و به تعبیر آقای شریعتمداری خبر از «کشته شدن خانم ژاله صانعی به دست نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی» می‌داد!

نویسنده کتاب «ارتش سری روشنفکران» درباره بهره‌برداری سازمان‌های اطلاعاتی از خوانندگان همجنس‌باز و پروژه های ایرانی آنان گفت: برای نمونه پروژه جدید «شهیدسازی» از «صانع ژاله» توسط «سرویس ارتباطات استراتژیک آمریکا» که 2 وزارتخانه امور خارجه و دفاع با محوریت سازمان CIA آن را اداره می‌کنند، کلید خورد. این پروژه که هدفش مهندسی افکار عمومی از طریق «موسیقی اعتراضی- زیرزمینی» است، پیش از این در کودتاهای مخملی اروپای شرقی و مرکزی به اجرا درآمده بود و در هنگام قتل «ندا آقاسلطان» توسط گروه موسیقی «شاهین نجفی» اجرا شد.

فضلی نژاد همچنین با اشاره به حمایت آمریکا از این خواننده هتاک، خاطرنشان کرد: چندی پیش نیز «هیلاری کلینتون» وزیر امور خارجه آمریکا دستور استمرار پروژه «جنبش رقص و دیپلماسی رپ» را در فرآیند «جنگ نرم» علیه ایران صادر کرد. بار گذشته نیز همین گروه فاسد وظیفه پیشبرد پروژه موسوم به «موسیقی ترور» را برعهده داشت و این‌بار نیز «شاهین نجفی» همجنس‌باز مشهور و شومن میتینگ‌های منافقین، به هتک حرمت معصومین و ائمه اطهار پرداخته است.

با توسل به پلیس آلمان؛
شاهین نجفی به دنبال سوراخ موش* سند
خودنویس دلیل این امر را ترس و درخواست نامبرده اعلام کرده و نوشت: «این اقدام پلیس آلمان به درخواست شخص شاهین نجفی صورت گرفته است.»
 
در پی صدور حکم ارتداد علیه شاهین نجفی از سوی آیت الله مکارم شیرازی، سایت ضد انقلابی خودنویس خبر داد وی از ترس جان خود به مکانی نامعلوم منتقل شده است.
خودنویس در خبر خود نوشت: «در حالی که رسانه‌های جمهوری اسلامی، پس از حکم صافی گلپایگانی، می‌گویند که مکارم شیرازی هم حکم ارتداد شاهین نجفی را صادر کرده‌، صدای اسرائیل خبر داده که پلیس آلمان شاهین نجفی را برای حفاظت از جانش به مکان نامعلومی منتقل کرده است.»
خودنویس دلیل این امر درخواست نامبرده اعلام کرده و افزود: «این اقدام پلیس آلمان به درخواست شخص شاهین نجفی صورت گرفته است.»
این سایت با اشاره به صدور حکم ارتداد این خواننده هتاک از سوی آیت الله مکارم شیرازی ادامه داد: «این حکم در واقع استفتاء از مکارم شیرازی است که در پاسخ به سوالی درباره «توهین شاهین نجفی به ائمه اطهار» صورت گرفته و این مرجع تقلید مقیم قم گفته است که «هرگونه اهانت به مقام شامخ امامان معصوم و توهین آشکار به آنها اگر توسط فرد مسلمانی صورت گیرد موجب ارتداد است.»
 

 

 

پاسخ خواننده پاپ به حرمت شکنی شاهین نجفی+موزیک ویدئو

 
 
 
حمایت حزب کمونیست کارگری از شاهین نجفی
در صلاحیت افرادی چون [آیت الله] صافی گلپایگانی نیست که حکم قتل کسی را صادر کند و در این خصوص باید [آیت الله] صافی گلپایگانی در یک دادگاه بین المللی محاکمه شود.
 
به نقل از فیس بوک حزب کمونیست کارگری، درپی حکم ارتداد شاهین نجفی از سوی حضرت آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید شیعیان در قم، حزب کمونیست کارگری که ماهیت ضد دینی آنان برهیچ کس پوشیده نیست با صدور اعلامیه ای این اقدام مرجع تقلید شیعیان را محکوم کرد. در قسمتی از این اطلاعیه آمده است: «اولین بار نیست که حاکمان بر ایران حکم قتل مخالفین، هنرمندان و منتقدین خود در خارج از مرزهای ایران را صادر میکنند. چندی پیش نیز آیت اله لنکرانی حکم قتل رافق تقی نویسنده سکولار آذربایجانی را صادر کرد که در پی آن، رافق تقی با ضربات چاقوی یک تروریست اسلامی مجروح و در بیمارستان بستری شد و در آنجا نیز به طرز مرموزی در گذشت.» در بخش دیگری از این بیانیه آمده است که:
«در صلاحیت افرادی چون [آیت الله] صافی گلپایگانی نیست که حکم قتل کسی را صادر کند و در این خصوص باید [آیت الله] صافی گلپایگانی را در یک دادگاه بین المللی محاکمه شود.»این حزب در ادامه اطلاعیه خود آورده است که:
«شاهین نجفی شهروند آلمان است و دولت این کشور موظف است امنیت او را تضمین کند و در مقابل صدور حکم قتل شهروندان خود اقدام عملی انجام دهد.»در پایان بیانیه این حزب آمده است که:
«حزب کمونیست کارگری ضمن دفاع قاطعانه از آزادی بی قید و شرط بیان و نقد و هجو مذهب، از همه مردم آزاده می خواهد نسبت به عکس العمل جریانات مختلف اپوزیسیون و شبه اپوزیسیون حساس باشند. باید موجی از حمایت از شاهین نجفی و آزادی بیان در ایران و در سراسر جهان براه انداخت.» خاطر نشان می شود که مینا احدی هم یکی از فعالین کمونیست کارگری در بیانیه ای خواستار اعتراض شدید اپوزیسون نسبت به حکم ارتداد شاهین نجفی شده است.

حمایت بی چون و چرای دشمنان نظام اسلامی آن هم از نوع کمونیست از افرادی چون شاهین نجفی جای تعجب نیست چرا که بقای این حزب به توهین و تخریب ادیان الهی است و حال که این امر توسط یک مهره ای به نام شاهین نجفی محقق شده طبیعی است که از او حمایت کنند.

 

آلمان، مسؤولیت حفاظت از شاهین نجفی را به عهده گرفت *فیلم

صدای آمریکا: «پلیس آلمان اعلام کرد از جان شاهین نجفی هنرمند ایرانی ساکن کلن در برابر تهدید بنیادگرایان حفاظت خواهد کرد.»
 
 
شبکه تلویزیونی صدای آمریکا (VOA) جمعه22 اردیبهشت (May11) گزارش داد: «پلیس آلمان اعلام کرد از جان "شاهین نجفی" هنرمند ایرانی ساکن کلن، در برابر تهدید بنیادگرایان حفاظت خواهد کرد. شاهین نجفی خواننده رپ ایرانی پس از اجرای ترانه ای به نام [...] از سوی تندروهای ایرانی به مرگ تهدید شده و پایگاه خبری شیعه آنلاین برای کشتن وی یکصد هزار دلار جایزه تعیین کرده است.»
صدای آمریکا در ادامه افزود: «سخنگوی پلیس شهر کلن گفته است بخش امنیت ملی اداره پلیس کلن تدابیر حفاظتی در مورد شاهین نجفی را تصویب کرده است. ترانه [...] در روزهای اخیر جنجال بسیاری ایجاد کرده است در این ترانه شاهین نجفی امام دهم شیعیان را مورد خطاب قرار داده و با نگاه انتقادی شرایط کنونی اجتماعی و سیاسی ایران را بازگو کرده است. شاهین نجفی در گفت و گوهای خود اعلام کرده است در اجرای این ترانه قصد توهین به باورهای دینی مردم را نداشته است.»
گفتنی است در حالی صدای آمریکا با حمایت از این خواننده مرتد، ادعا می کند که شاهین نجفی قصد توهین به باورهای دینی را نداشته است که وی در مصاحبه خود با شبکه دولتی بی بی سی فارسی توهین به مقدسات مسلمانان و شیعیان را رسالت خود دانسته و با وقاحت تمام می گوید: «من وقتی کاری را انجام می دهم به تبعات آن فکر نمی کنم و فقط رسالت خود را انجام می دهم»!!
وی همچنین در مصاحبه با بی بی سی در پاسخ به این سؤال که "آیا شما با کارهای خود به دنبال تابو شکنی نسبت به برخی مسائل هستید؟" با تأیید آن، گفت: «بله؛ بخشی از آن آگاهانه صورت می گیرد که من آن را انکار نمی کنم. بخش آگاهانه سوار بر بخش ناخودآگاه ذهن و شخصیت درونی من است. به این دلیل من همان چیز را می نویسم و اجرا می کنم که هستم.»
 
 
حکم ارتداد شاهین نجفی صادر شد * سند
به دنبال جسارت شاهین نجفی، از خواننده های رپ ایرانی مقیم آلمان به امام هادی (ع)، حکم ارتداد او توسط آیت الله صافی صادر شد.
 
به دنبال جسارت شاهین نجفی، از خواننده های رپ ایرانی مقیم آلمان به امام هادی (ع)، حکم ارتداد او توسط آیت الله صافی صادر شد.  آیت الله صافی از مراجع تقلید شیعه در پاسخ به استفتایی در مورد توهین شاهین نجفی به امام هادی(ع) فرمودند که چنین فردی "مرتد" است. شاهین نجفی خواننده رپ ایرانی مقیم آلمان که در اقدامی شرم آور اقدام به سرودن اشعاری توهین آمیز کرده بود با خشم مردم مسلمان جهان بخصوص مسلمانان ایرانی مواجه شد.
شعر ترانه نقی که توسط شاهین نجفی سروده شده و نیز پوستر طراحی شده برای این ترانه، سراسر توهین به مقدسات شیعه، امام زمان(عج) و انقلاب اسلامی می باشد.
در واکنش به این توهین و به دنبال خشم مردم مسلمان ایران، عده ای از مردم، صفحات مختلفی را در شبکه های اجتماعی با محتوای حمایت از امام نقی(ع) راه انداخته اند. روز گذشته نیز صفحه ای در فیسبوک با عنوان "ما سبزها بی حرمتی شاهین نجفی به امام هادی را محکوم می کنیم" تشکیل شد که این بی حرمتی را محکوم کرد. بر اساس ماده 513 قانون مجازات اسلامی، هرکسی به مقدسات اسلام و یا هر یک از انبیاء یا امامان شیعی یا دختر پیامبر اسلام(ص) توهین کند، مرتد شناخته می شود. بر اساس احکام اسلامی اگر یک فقیه جامع الشرایط با در نظر گرفتن تمام جوانب یک مسئله، حکم ارتداد فردی را صادر کند، قتل او توسط مسلمانان واجب شرعی است.
ارتداد، حکمی شرعی است و به افرادی تعلق می گیرد که به مقدسات اسلام و یا یکی از انبیاء و امامان شیعی توهین کرده باشد که به این افراد در احکام اسلامی مرتد گفته می شود.
 

 

 

 

نوع مطلب! : یعنی اکه نیایی تو نصف عمرت برفناست..تا این حد، 
باحال ترینا :
          
یکشنبه 14 خرداد 1391

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • قدم هایه نورسیده:
  • بازدیده دیروز!! :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Online User

.

.

چاپ این صفحه