تبلیغات
....por az khali - توهین شاهین نجفی به مقدسات، ترفند جمهوری اسلامی بود!
....por az khali
میرم اولین صفحه       پست الکترونیک          تماس با کی؟              ATOM           
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
من میگم که..مدیر وبلاگ اهم اهم با منه ها!! : غزال
نویسنده
نظرسنجی
چقد خدارو دوس داری؟


 هنگامه افشار: باعث این کار، خود جمهوری اسلامی است که این جوان را مجبور کرد به مقدسات توهین کند. بعضی ها رسانه های خارج از کشور و دولت های خارجی را مقصر می دانند ولی این کار خود جمهوری اسلامی است که می خواهد زیر فشار تحریم ها مردم را سرگرم کند!!!

 

 
 
"هنگامه افشار" از مجریان شبکه سلطنت طلب پارس (ParsTV) شنبه 23اردیبهشت (May.12) در برنامه هفتگی خود از "شاهین نجفی" خواننده مبتذل هتاک به مقدسات اسلامی، حمایت کرد و صدور حکم ارتداد برای وی را یک حرکت سخیف [!] و ترفند جدید جمهوری اسلامی برای فشار به مخالفین دانست!
وی گفت: «بعد از پخش ترانه جوان هنرمند، شاهین نجفی، عده ای از علما و روحانیون در یک اقدام سخیف و زننده حکم ارتداد او را صادر کردند و [آیت الله] صافی گلپایگانی او را مرتد خواند. من تعجب می کنم چرا باید چنین حکمی بر علیه این جوان صادر شود؟ باعث این کار، خود جمهوری اسلامی است که این جوان را مجبور کرد به مقدسات توهین کند[!] بعضی ها رسانه های خارج از کشور و دولت های خارجی را مقصر می دانند ولی این کار خود جمهوری اسلامی است که می خواهد زیر فشار تحریم ها مردم را سرگرم کند.»!!
این مجری سلطنت طلب افزود: «کشتن این جوان کاری از پیش نمی برد. البته دستتان هم به او نخواهد رسید. کسی حق ندارد به او دست درازی کند و آسیبی به او برساند. جهان قاعده و قانون دارد و هیچ روحانی و عالمی حق ندارد چنین حکمی صادر کند.»

به نظر می رسد صدور فتوای ارتداد این رپ خوان حرمت شکن از سوی مرجعیت آگاه شیعه و آتشفشان خشم و نفرت بی اندازه مردم دین مدار نسبت به او که به ساحت امام دهم شیعیان جسارت کرده است، وحشت نامبرده و رسانه های حامی وی را به دنبال داشته و آن ها را اینگونه به فرافکنی و انفعال واداشته است.

گفتنی است در تازه ترین تحرک تبلیغاتی، دولت آلمان اعلام کرده که حفاظت از جان شاهین نجفی را وظیفه خود می داند.
309/

نوع مطلب! : یعنی اکه نیایی تو نصف عمرت برفناست..تا این حد، 
باحال ترینا :
          
یکشنبه 14 خرداد 1391

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • قدم هایه نورسیده:
  • بازدیده دیروز!! :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
Online User

.

.

چاپ این صفحه